16 éves a Gazlap!!!
Információk
Szia Anonymus!
Tagok: 1 / 18286
Összes látogató: 7
Utolsó tag: czaczi
Keresés
Web Gazlap
Részletes fórum kereső
Utolsó fórumtémákból
Hirdetés
Üzenőfal
5:24:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek
8:16:pm Bojtárgazdi :
Bauka! Végül minden simán ment, elértem a csatlakozásokat, és most már tudom, hol vannak a megállók!
5:34:am kutyus :
Jó reggelt!...szakad az eső
10:24:am bau :
Szia Bojti.. látom itt vagy! Hogy telt a tegnapod? Volt miért izgulni?
5:33:am kutyus :
Jó reggelt, szép vasárnapot!
5:09:am kutyus :
Jó reggelt, kellemes hétvégét....kívánságr a itt az eső is
5:19:am kutyus :
Jó reggelt!
5:41:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek!
11:47:am bau :
Látlak :vigyor Neked is jó reggelt!
6:52:am Bojtárgazdi :
Jó reggelt, Népek!
5:19:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek!
5:11:am kutyus :
Jó reggelt! Indul megint egy hét
6:50:am kutyus :
Jó reggelt, szép vasárnapot!
6:17:am kutyus :
Jó reggelt, kellemes hétvégét
4:59:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek!
Korábbi üzenetek

Csak regisztrált felhasználóknak
Regisztráció/Belépés
Google Hirdetések
Mellékletek
Hirdetés
Gazlap.hu :: Téma megtekintése - Hagyma rendelés
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Hagyma rendelés

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Virágrendelések
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
bugyi17
Facsemete
Facsemete

HozzászólásElküldve: 2020.02.23, 07:53    Hozzászólás témája: Rendelés Hozzászólás, az előzmény idézésével

Vagy tényleg nem nagyon jár itt a fórumon senki? Néha felnézek majd, hátha valakit még érdekelne egy őszi rendelés..
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
bugyi17
Facsemete
Facsemete

HozzászólásElküldve: 2020.02.17, 05:24    Hozzászólás témája: Rendelés Hozzászólás, az előzmény idézésével

Ha nagyon szeretnétek lehet róla szó, hogy lebonyolítsak egy rendelést. Ősszel akartok rendelni? S honnan szeretnétek? Lukon? Eurobulb?
Vissza az elejére
Capsella
Mamutfenyő
Mamutfenyő

HozzászólásElküldve: 2020.02.08, 13:27    Hozzászólás témája: Hagymarendelés Hozzászólás, az előzmény idézésével

Scilla!
Már alig vagyunk, elfogytunk.
Én szerettem, amikor még sokan voltunk. A másik, a facés Gazlapot valószínűleg nem tudom jól használni. Ott, ha jól látom, minden külön van, ide is kell regisztrálni, oda is, sokkal macerásabb. Nekem áttekinthetetetlen káosz, vagy még nem tanultam meg használni. De ha valamit nem tudok gyorsan áttekinteni, akkor arra nincs türelmem.
Ez sokkal jobb volt. Minden egy helyen, egy regisztrációval.
Én a Gazlap révén kezdtem el az internetet használni. Addig csak a munkámhoz használtam. Itt a belinkelt dolgok mellett láttam érdekes címeket, rákattintottam és kinyílt a világ. Így hamarosan én is sok dolgot elkezdtem a keresőben keresni. Igaz, a hsz-k megírása nem egyszerű, mert abban a kis téglalapban, minden pirossal aláhúzva, nem látom, ha hibás, csak élesben, de utána szerkesztés kell. De lehet, hogy valamit nem jól csinálok.

Dobe!
A szállítási költség évről évre emelkedik. Ha egy 15.000.-Ft-os külföldi szállítási költséget akarunk megosztani és ehhez még hozzájön egy belföldi 1000.-Ft körüli, elég borsos árak jönnek ki.
Igaz, sok olyan fajtát lehet beszerezni, ami itthon ritkábban érhető el.

De a szállítási költség emelkedése csak egy dolog, Volt itt némi elégedetlenkedés a azállítási költség szétosztási alapjának meghatározásánál, sajnos. így, akik szervezték, már nem szervezik. De nagyon sok munkájuk is volt vele, nem ezt érdemelték.

Néha én is azt gondolom, jó lenne, ha valaki megszervezné újra.
Azért itthon az a helyzet, hogy egy színből vegyek 10-12 db-ot, amikor egy is elég lenne. A mixekről meg nem tudni, hány szín lesz belőle. Lehet, hogy a képen látható hat helyett csak kettő.

De az is az igazsághoz tartozik, hogy a csapat felszerelkezett sok külföldi fajtával és kisebb lehet az érdeklődés. Bár jelennek meg új fajták is, de a kertjeink nem kívánatos lakói is eltüntetnek néhány fajtát nyomtalanul.
Vissza az elejére
Scilla
Növény
Növény

HozzászólásElküldve: 2020.02.07, 10:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Megállt az élet itt a fórumon?
Vissza az elejére
dobe
Fűzfa
Fűzfa

HozzászólásElküldve: 2019.08.24, 01:44    Hozzászólás témája: Hagyma rendelés Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szevasztok!

Lesz őszi virághagyma rendelés idén?
Valaki tervezi? Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Virágrendelések Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban