16 éves a Gazlap!!!
Információk
Szia Anonymus!
Tagok: 1 / 18286
Összes látogató: 7
Utolsó tag: czaczi
Keresés
Web Gazlap
Részletes fórum kereső
Utolsó fórumtémákból
Hirdetés
Üzenőfal
5:41:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek
5:23:am kutyus :
Jó reggelt, szép vasárnapot!
5:25:am kutyus :
Jó reggelt, kellemes hétvégét...készülődés t Pünkösdre
6:13:am Bojtárgazdi :
Ó, szóval jó reggelt kívánok!
6:12:am Bojtárgazdi :
ó reggelt! Hidegecske van.
5:49:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek!pályinkás at vagy anélkülit
5:08:am aszokfa :
Jó reggelt! Ki korán kel, hamar álmos lesz!
2:57:pm bau :
:sleep
1:42:pm Bojtárgazdi :
Bauka, én kora reggel nem pálinkázom, úgyis lassan boot-olok be! Persze lehet, hogy más lenne a véleményem, ha lenne itthon pálinka...
12:08:pm bau :
Hukk...még egy kortyocskát... hukk
6:43:am Bojtárgazdi :
Namégegyszer
6:43:am Bojtárgazdi :
Jü reggeklt kívánok! Kutyus, további jobbulást! :yes
5:43:am kutyus :
Jó reggelt!....köszönöm, igen! Még a térdem kicsit nehezen hajlik de már tudok menni ha nem is olyan gyorsan, mint a landolásom előtt
5:31:am aszokfa :
Jó reggelt! Boka reendben?
4:48:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek!
Korábbi üzenetek

Csak regisztrált felhasználóknak
Regisztráció/Belépés
Google Hirdetések
Mellékletek
Hirdetés
Gazlap.hu :: Téma megtekintése - Miért mérgelődök?.....mi bosszant? (24)
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Miért mérgelődök?.....mi bosszant? (24)
Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3, 4 ... 35, 36, 37  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tábortűz
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Bojtárgazdi
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2020.05.16, 23:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Hűha, nálam is elképzelhető, hogy kellene egy daráló/turmix, de... Nemtom'
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Szécsike
Őserdő
Őserdő

HozzászólásElküldve: 2020.05.16, 19:03    Hozzászólás témája: .. Hozzászólás, az előzmény idézésével

Pili szivem nekem a HARMADIK! robotgép vált be,addig csak utaztattuk oda-vissza. Twisted Evil /vidék/

Ez szerintem azé' műxik már kb.2 éve,mert a 3.cserénél mérgemben megvettem az 5 éves garanciát. röhög2
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
pili
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2020.05.16, 06:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Persze... Az egyik leggyakrabban használt gép a konyhánkban. Rolling Eyes

Pá-pá Gábor
Vissza az elejére
kutyus
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2020.05.16, 06:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Pilikém
azonnal cseréltesd ki!!!.....bár a méreg már akkor is megvan Crying or Very sad Crying or Very sad Twisted Evil
Vissza az elejére
pili
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2020.05.16, 06:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Az eltört turmixgép pótlására vásárolt vadonatúj készülék meg se nyikkan. Minden külön értesítés helyett. Fal

Pá-pá Gábor
Vissza az elejére
Bojtárgazdi
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2020.05.09, 13:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Előző mérgelődésem megoldódott: ma érkezett hírlevél szerint ismét fel lehet szállni az első ajtón a Volán buszokra, Pest megyén kívül.
Hogy ez a hét így kinek volt jó,és milyen elképzelésnek felelt meg, azt nem is értem.
Bojtárgazdi
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2020.05.04, 17:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

A Volán tájékoztató kisfilmje szerint nemhogy nem lehet jegyet venni a sofőrnél, de még felszállni sem lehet elöl.
Elővételi lehetőség itt falun meg sose volt, de jelenleg nem is lehet ott sem, ahol eddig lehetett.
Különben helyesbítek: nem mobilvásárlásra, hanem okostelefonra feltételezik, hogy mindenkinek van.

Majd Zsombor beszámol, mit léptek a sofőrök.
(Azt sem értem, ha nem szállhat fel elöl, akkor a sofőr hogyan tudja eldönteni, vett-e mobiljegyet.)

KIEGÉSZÍTÉS, ma:

Gyermekem a mobiljegyével bebuszozott Hatvanba és vissza. Nem lehetett elöl felszállni, a sofőr sem szólt, hogy lengessék meg a mobilokat.
Kaptam a mobiljegyes ügyfélszolgálattól infót, hogy az eddigi lehetőségek is megvannak. Igen ám, de itt a faluban jegypénztár nincs, mint írtam, nem is volt. Szóval úgy tűnik, a sofőr örül, hogy végre el van kerítve (mert eddig nem volt, csak most az enyhítés óta), és nem érdekli a többi.
A boltba szintén tegnaptól, csak maszkkal lehet bemenni, holott eddig nem kellett maszk.
A városi te..kom ügyfélszolgálati irodában nem lehet egyszerre 4 ügyfélnél több, ennyi ügyintézői asztal van bent. Kb. megvan az ügyfelek között a védőtávolság. Ott is maszk kötelező.
tercsi
Erdő
Erdő

HozzászólásElküldve: 2020.05.04, 17:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Bojtika!

Elolvastam, ez csak egy lehetőség, és nem kötelező.
Nem is lehet azzá tenni, hisz nem mindenkinek van mobil telója.
Azt persze nem tudom, hogy lehet e pl. a buszvezetőnél jegyet venni.

tercsi
Bojtárgazdi
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2020.05.04, 16:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Én ma azon filozofálok, hogy mérgelődjek-e.
A fiam holnap a városba készül, összejött pár elintézni való.
A korlátozások oldódnak, mától lett szabály a mobilos jegyvásárlás. Tudom, hogy ellentmondás, de ez van. A vírus ártalmatlan tünete, hogy megszünteti a csodálkozást.
Sikerült kézzel-lábbal és magyarázó videóval (a fiamnál volt kis szövegértési riadalom is) megvennie a buszjegyét holnapra, ott csücsül a jegy a telefonján.
Ez szép és jó, a telefonjára tettünk kis jegyvételi egyenleget - megnyugató ez a lehetőség, hogy kp nélkül is haza tud jönni elvileg bárhonnan, ha úgy alakul.

No de - miért teheti kötelezővé a Volán a mobilhasználatot az utazni szándékozóknak?
Szécsike
Őserdő
Őserdő

HozzászólásElküldve: 2020.05.02, 18:32    Hozzászólás témája: .. Hozzászólás, az előzmény idézésével

Capszella nagyon sajnálom,bárkivel előfordulhat ilyesmi. Örülök hogy nem lett bajod/tok. hódol
Vissza az elejére
kutyus
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2020.05.02, 18:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sajnálom Capsella.......nagy méreg az ilyesmi
Vissza az elejére
Capsella
Mamutfenyő
Mamutfenyő

HozzászólásElküldve: 2020.05.02, 13:34    Hozzászólás témája: Miért mérgelődök? Hozzászólás, az előzmény idézésével

Tegnap előtt koccantam.
A Törvényház utcában haladtam. A Pláza előtt lámpa van, amit tudunk, minden nap ott megyünk el. Valószínűleg kicsit elbambultam, mert nem láttam a lámpát és a helyére se gondoltam.
Majd fellebent az ág és alóla láttam a piros lámpa alját, nem is a teljes lámpát. Mivel lendületben voltam, megállni már nem tudtam, de fékezni sem volt érdemes, mert az éppen a zöldjére nagy lendülettel kiforduló autó farába értem volna, ezért inkább gázt nyomtam és húztam jobbra. Nem sikerült elkerülni a koccanást, az én bal elején lévő lökéshárító annak a jobb elején lévő két lemezhez hozzáért. 1 cm2-en lejött a másik autóról a festék, a lemez nem sérült. Viszont az én fekete ütközőm nyomai két lemezen hagytak fekete, letörölhető színt. Az enyém nem sérült. Személyi sérülés nem történt. Mivel a helyszíni kártérítésben nem tudtam megegyezni a nővel, mert, amikor megegyeztem és nyújtottam a pénz, azonnal 10 ezerrel emelte a tétet. Néhány emelés után azt mondtam, ennyi és nem adok többet. Erre befenyegetett, a kialkudott tét dupláját kérte, mert ha kihívja a rendőröket, engem a kártérítés mellett még jól meg büntetnek. Legyen!- mondtam. Felhívta a rendőröket, de nem jöttek ki, mert a felelősségemet elismertem és személyi sérülés nem történt. Írjuk meg a papírokat és majd a biztosító intézi. Így is lett.
A nő felhívott két ismerős szervízt, ahová ők hordják a törött autóikat. Az egyikben 50-ért, a másikban 100 ezerért vállalták a festést. A fényképet azonnal elküldte nekik, erre mondtak összeget.

Asszem, létrát fogok vinni és levágom az ágakat. Így utólag bekattant, hogy már tavaly is tapasztaltuk, hogy a szél befolyásolja a láthatóságot. Aztán volt lombhullás, most meg gyorsan belombosodott és fújt a szél.
Vissza az elejére
bau
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2020.05.02, 11:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Hát persze Vigyor
Anélkül nem indul el egy nap Nono Smile
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2020.05.02, 11:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Bau
azért remélem, megvigasztaltad magad egy újabb adag kávéval
Vissza az elejére
Emmylie
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2020.05.02, 10:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Ez minden kávé szeretö emberrel igy van Bau kedves.
Bizony nagy katasztrofa ha kiborul az alig várt kávé.
Velem is elöfordul már tapasztaltam én is.
Együttérzésem. simi: szív:
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tábortűz Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3, 4 ... 35, 36, 37  Következő
3 / 37 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban