17 éves a Gazlap...
Információk
Szia Anonymus!
Tagok: 2 / 18286
Összes látogató: 8
Utolsó tag: czaczi
Keresés
Web Gazlap
Részletes fórum kereső
Utolsó fórumtémákból
- Szakértői témák:

- Kertészeti témák:
Konyhakerti növények (14)
Milyen növényt vettem/szereztem ma (20 )
Vendégeink a kertben (18)
Kertünk meglepetései (2)
Hagymások, gumósok, rizómások (34)
Segítség csak kertészeti témákban(17)
Milyen növény ez?? (37)
Dézsások (20)
Dézsások (19)
KAKTUSZOK ÉS POZSGÁSOK (48)
Hibiszkuszok (32)
Árnyékliliom (Hosta) 2
Bonsai-bonszáj (2)
Mocsári hibiszkus /H.Moscheuttos/....(8)
Golgoták (17)

- Tábortűz témák:
Ki milyen zenét hallgat Gazlapozás közben (11)
Kávéház (41)
GAZLAP szakácskönyv (78)
Wanted! Őt keresem.....(8)
IDŐJÁRÁS (68)
JÓ TUDNI....érdekességek...ismeretterjesztő írások (7)
Kedven filmem, színészem (2)
A Tudat keresése (4)
Nagyik és Ők....(4)
Milyen öröm ért ma? (39)
Vicces történetek, képek....(20)
Szomorú vagyok (11)

A Gazlap Fórumai
Tábortűz
Kertészet
Szakértők
Műhely
Archívum
Virágrend
Hirdetés
Üzenőfal
6:29:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek!Újabb héttel lettünk közelebb a Karácsonyhoz!
6:55:am kutyus :
Jó reggelt, szép vasárnapot!.....nagyo n kellemes idő lesz
5:45:am kutyus :
Jó reggelt, kellemes hétvégét
5:18:am kutyus :
Jó reggelt!Bau nem került még elő????
5:31:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek!
4:54:am kutyus :
Jó reggelt! Bau merre vagy????
6:51:am kutyus :
Jó reggelt!
5:05:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek!Megint egy héttel közelebb vagyunk az év végéhez
5:44:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek!
12:55:pm Bojtárgazdi :
Én csak 10-kor ébredtem, akkor is ébresztővel. Szép napot kívánok mindenkinek!
5:38:am kutyus :
Jó reggelt!hűs van, de nem túlzottam :_)
10:33:pm Bojtárgazdi :
Itt az este legalább enyhe, Jó éjt az aludni készülőknek!
5:32:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek,hűűűűs a reggel!
5:54:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek!
5:32:am kutyus :
Jó reggelt, szép vasárnapot!
Korábbi üzenetek

Csak regisztrált felhasználóknak
Regisztráció/Belépés
Google Hirdetések
Mellékletek
Hirdetés
Gazlap.hu :: Téma megtekintése - Miért mérgelődök?.....Mi bosszant? (25)
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Miért mérgelődök?.....Mi bosszant? (25)
Ugrás az oldalra: 1, 2, 3 ... 21, 22, 23  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tábortűz
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Szécsike
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2021.09.20, 19:13    Hozzászólás témája: ... Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sírás-rívás Sírás-rívás Ez nem igaz....mindent tönkretesznek. egó /hosszú lenne a felsorolás,élükön a MALEV-vel/ Ezek szerint a kertészerti oktatásnak is annyi. Twisted Evil Logikusan következik hogy nem kell a kertészeti egyetem,stb... egó
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
hahagaj
Mamutfenyő
Mamutfenyő

HozzászólásElküldve: 2021.09.19, 21:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Azért két linket kiposztolnék, az egyik ugyanez a szöveg, csak tartalmazza Bardóczy válaszát is. A másikból pedig kiderül, hogy MSZ tudta ezt már tavaly decemberben.
https://168.hu/itthon/tuntetesre-keszulnek-a-fokertert-a-kerteszek-213739

és
https://mandiner.hu/cikk/20201201_a_fovarosi_onkormanyzat_megszunteti_a_153_eves_fokertet
csalán lesz belőlem. (Nagy László)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
pili
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2021.09.19, 19:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Felfoghatatatlan.

A Fb-n Megyeri Szabolcs kertész posztját olvastam.

Ide is áthozom, ha már kertbarátok vagyunk, erről is tudjunk.

"Tegnap egy sajtóhírből a kertész szakma, és a több milliós hazai Kertbarát közösség megtudhatta, hogy mindenféle társadalmi vagy szakmai egyeztetés nélkül a 154 éves, önálló és a történelem hullámaitól függően autonóm Főkertet megszüntetik.
A kertész szakma sokkot kapott.
Egy költségvetés és önállóságát vesztett alosztállyá silányítják a hazai díszkertész ágazat egyetlen szabad szemmel látható, féltve őrzött közjószágát. Milliárdos vagyonáról semmit sem tudni: keresztúri termesztőtelep, Tahi faiskola, ingatlanok és speciális eszközök garmadája. A Budapestnél is régebbi Főkert felszámolását, egy európai úniós irányelv alapján legalább egyeztetni kellett volna a kertész ágazat, minisztériummal együttműködő szakmaközi szervezetével. A kérdés valahogy így hangzott volna:
Kedves kertész szakma!
Szeretnénk a másfél évszázados Főkertet megszüntetni, kérem szíves véleményüket!
A transparencia meg talán annál többet kell, hogy jelentsen, hogy egy újságcikkból megtudja a kertész közösség, hogy megszűnt a kertész szakma otthona. A Főkert nem pusztán egy zöld felületet kezelő szerv. A Főkert a magyar nemzet egyik pillére amelyikre támaszkodva Budapestnek és Magyarországnak neki kell futnia a klímaváltozás elleni harcnak. Felfoghatatlan a megszüntetése egyszerűen. A Főkert éppen olyan kultúrális bázis, mint egy iskola vagy egy színház. Ez utóbbi kettőnél például nagyon nem szeretjük ha fentről mondják meg, hogy ki legyen az igazgató vagy hatalmi szóval beleavatkozunk az érintettek megkérdezése nélkül az életükbe.
A Főkertet nem tervezik felszámolni, hanem már - papíron legalábbis - megszüntették.
Végső elkeseredésemben ma déltől egy ( 24 órás ) délután, egy este, egy éjjel, egy hajnal, egy reggel és egy délelőtt erejéig és erejem végéig egy csendes egyszemélyes tüntetést tartok, mert elképzelhetetlen számomra, hogy egy szó nélkül végignézzük azt a példa nélkül lefokozást, és pusztítást amit ez a megszüntetés okoz.
Rekviem a 154 éves Főkertért"

f-kert

Pá-pá Gábor
Vissza az elejére
Szécsike
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2021.09.09, 19:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

kutyus írta:
...gyerekhez ilyen esetben nem lehet kihívni az orvost???? Shocked Shocked Shocked Twisted Evil Twisted Evil

Nem mennek ki. /a mi felnőtt körzetink sem/ Mult héten pénteken kezdődött,akkor telefonon gyógyított az orvos./?/ Hétfőn már nem volt jól,akkor kapott időpontot mára. Ma hívtam,kapott valami injekciót,de fogalma sincs a dokinak hogy mi lehet a baj. Holnap menjenek vissza. Crying or Very sad Evil or Very Mad

Ma felhívott egy nagyon kedves hölgy,bemutatkozott /elfelejtettem a nevét/ és mondta hogy az MKB-ból telefonál. /a teljes nevemen keresett/ Felhívta a figyelmem hogy a beszélgetést rögzítik,stb.stb.stb.
Mikor születtem? Mondtam hogy nézze meg a kompjuterben,benne van! Igen, látja,de az adatokat pontosítaná. Mondtam,hogy akkor írjon egy "szerelmeslevelet",ami alapján besétálok adategyeztetésre. Erre semmi választ nem kaptam,elköszönt. Twisted Evil

Utána gondolkodtam,hogy ha okosabb vagyok,simán meg tudtam volna szívatni,mivel ledolgoztam ott több mint 20 évet. Csakhát későn kapcsol a zember jánya.
Vissza az elejére
kutyus
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2021.09.09, 05:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

MOST A POSTA NEVÉBEN IS CSALNAK

https://profitline.hu/ujabb-csalok-most-a-magyar-posta-neveben-csalnak-ki-adatokat-426502
Vissza az elejére
kutyus
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2021.09.09, 04:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szécsike
gyerekhez ilyen esetben nem lehet kihívni az orvost???? Shocked Shocked Shocked Twisted Evil Twisted Evil
Vissza az elejére
Szécsike
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2021.09.08, 19:13    Hozzászólás témája: .. Hozzászólás, az előzmény idézésével

Köszi! Puszi Puszi

Hétfőn elkértem a kis unokámat keddre. Mondták hogy nincs jól,felfázott,de ha vállalom mehetek érte. Kedden szóltam hogy indulok,de nem adták ide mert már nagyon nem volt jól. Nem eszik,ha iszik kihányja,stb.stb.
Ma érdeklődtem hogy van,azt a választ kaptam,hogy HOLNAPRA KAPTAK IDŐPONTOT! Rolling Eyes

A Qva életbe,már itt tartunk? Sírás-rívás Sírás-rívás

Most kezdte az ovit,ilyenkor mindent összeszednek egymástól,sokszor betegek. Mire beszokna kinyírja a drágalátos egészségügyi /nem/ellátásunk? Sírás-rívás Sírás-rívás
Vissza az elejére
kutyus
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2021.09.08, 06:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

FIGYELEM!!!! ÚJABB TELEFONOS CSALÁS

https://www.szoljon.hu/kek-hirek/helyi-kek-hirek/tudja-mit-tegyen-ha-a-bank-gyanus-penzmozgas-miatt-riasztja-3822317/?utm_source=rss&utm_medium=referral&utm_campaign=hiraggregator
Vissza az elejére
Emmylie
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2021.08.13, 12:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Na azt én is utálom amikor azt kell hallgatni--nyomja meg ezt a gombot vagy azt a gombot de a muzsikát is ilyen formában utálom.

Ma én is a telefon miatt bosszankodok.
Népszavazás virus meg anyám tyukja mi Very Happy vélemény kutatást vagy mi a francot csinálnak.
megmondtam neki--csinálja másnál minket nem érdekel- Wink
Tulajdonképpen semmi közöm az egészhez na jo hát tudom ö azt a vonal másik vég´ßen nem tudhatja.
Felébresztette a férjemet a délutáni szundikálásbol Fal

Legyetek vidámak.
A nevetés a legjobb orvosság.
Vissza az elejére
Szécsike
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2021.08.11, 18:35    Hozzászólás témája: .. Hozzászólás, az előzmény idézésével

Ez egy emberbarát intézkedés lenne,amiből egyre jobban kikopunk. Crying or Very sad Evil or Very Mad

A mai automatizált világban ez nem lenne egy vasziszdasz. Evil or Very Mad
Vissza az elejére
hahagaj
Mamutfenyő
Mamutfenyő

HozzászólásElküldve: 2021.08.11, 13:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Köszönöm az együttérzést, sikerült magamból kiventillálni. Nem hiszem, hogy a telefonosok tudnak segíteni abban, hogy az egészségügyben sehol senki nem veszi fel a kagylót. Tudom, hogy nagyon fáradtak, meg kell nekik a szabadság. Csak annyi kellene, hogy a telefonba bemondja egy automata, hogy szabira mentünk, addig sürgős ellátás itt és itt, egyébként meg ekkor jövünk haza.
Vissza az elejére
kutyus
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2021.08.11, 05:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Hahagáj
ez rettentően dühítő............jelentsd be a telefonosoknál, hátha használ
Vissza az elejére
Szécsike
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2021.08.10, 19:34    Hozzászólás témája: .. Hozzászólás, az előzmény idézésével

Shocked őrült duma egó
Vissza az elejére
hahagaj
Mamutfenyő
Mamutfenyő

HozzászólásElküldve: 2021.08.10, 19:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Ma megállapítottam, hogy minden egészségügyi intézményben egységesen 17 csengés után kapcsol szét a telefon. Szakrendelőben, háziorvosnál, oltóponton. És sehol sem veszik fel. Egyszer se, összesen 9 hívásból.
Vissza az elejére
betti08
Mamutfenyő
Mamutfenyő

HozzászólásElküldve: 2021.08.06, 05:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Capsella!

Másik gyógyszertárba is próbálkozhatsz, mindenütt benne van a felhőben a gyógyszered.

Én is mérgréődtem a gyógyszer kiírás miatt Evil or Very Mad
Három napig telefonáltam míg a rendelőben felvették a telefont, hogy a férjemnek kiírassam a gyógyszerét. Megyek a patikába, a felhő üres. Elmentem a rendelőbe, és az ajtóban lévő hölgyet kértem meg, hogy intézze el. El is intézte, 10 perc múlva mehetek a patikába. Fél órát kellett várnom Evil or Very Mad
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tábortűz Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás az oldalra: 1, 2, 3 ... 21, 22, 23  Következő
1 / 23 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban