17 éves a Gazlap...
Információk
Szia Anonymus!
Tagok: 1 / 18286
Összes látogató: 7
Utolsó tag: czaczi
Keresés
Web Gazlap
Részletes fórum kereső
Utolsó fórumtémákból
Hirdetés
Üzenőfal
6:15:am kutyus :
Jó reggelt, kellemes hétvégét
5:40:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek!
5:30:am kutyus :
Jó reggelt!
5:35:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek!
5:49:am kutyus :
Jó reggelt, szép vasárnapot!
5:37:am kutyus :
6:22:am kutyus :
Jó reggelt!
5:17:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek!
5:31:am kutyus :
Jó reggelt!
5:35:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek
5:33:am kutyus :
Jó reggelt!Ismét elindul egy hét..........
6:54:am kutyus :
Jó reggelt, szép vasárnapot!
5:59:am kutyus :
6:29:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek
5:38:am kutyus :
Jó reggelt! fúúúúúúj a szél rendesen
Korábbi üzenetek

Csak regisztrált felhasználóknak
Regisztráció/Belépés
Google Hirdetések
Mellékletek
Hirdetés
Gazlap.hu :: Téma megtekintése - Vicces történetek, képek....(20)
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Vicces történetek, képek....(20)
Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3, ... 38, 39, 40  Következő

Új téma nyitása   Zárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Tábortűz
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
kutyus
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2021.11.05, 07:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

A kisgyerek kérdi az apját:
- Apu, én hogyan jöttem a világra?
Az apa belekezd:
- Az úgy volt, hogy anyád és én egy chat szobában ismerkedtünk meg.
Ezután találkoztunk egy internet kávézó mosdójában, ahol
feltöltést kezdeményeztem anyád szerverére. Utána vettük észre,
hogy anyád nem használt tűzfalat, így megtörtént a baj: kilenc hónap
múlva letöltődött a vírus. Hát ez vagy te.

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Kérdi az üzletember a kollégáját:
- Hoztak eredményt a feladott újsághirdetések?
- De még mennyire - hangzik a válasz. - A múlt héten meghirdettünk egy éjjeliőri állást. A következő éjszaka kirabolták az egész céget.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Szécsike
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2021.11.04, 18:19    Hozzászólás témája: .. Hozzászólás, az előzmény idézésével

Vackor köszönöm szépen,kipróbálom és majd beszámolok. Puszi Puszi
Vissza az elejére
Capsella
Mamutfenyő
Mamutfenyő

HozzászólásElküldve: 2021.11.04, 17:26    Hozzászólás témája: Viccek, vicces történetek Hozzászólás, az előzmény idézésével

Vackor!

Arra van a vodkafőzde!
Vissza az elejére
Capsella
Mamutfenyő
Mamutfenyő

HozzászólásElküldve: 2021.11.04, 17:25    Hozzászólás témája: Viccek, vicces történetek Hozzászólás, az előzmény idézésével

Kedves Vackor!
Nagyon köszönöm a segítségedet! Jövő héten lépek is a ragsztó ügyében.

Nem tudom, itt milyen m.védelmi bakancsokat árulnak, de nálunk mikor kinek szúrta át a bakancs talpát a tövis.
Majd benézek több ilyen boltba is, mert télre jó lenne egy ilyen orrbetétes, vízhatlan bakancs.
A filcbetétes gumicsizma tényleg jó meleg. Azaz, az enyém már nem gumicsizma, hanem valamilyen más anyag, ami melegebb a guminál. A hőszigetelése rendben is van, de nehéz benne menni, nem fogja a bokát és a talpát is átszúrja a tövis. Az orrbetét is szükséges. Már többször is rálépett a ló a bakancsom orrára és semmi bajom nem lett, megvédett a betét.

A télen, ha lesznek kevésbé hideg napok, amikor nem csúszik, azt tervezzük, hogy bokorirtást fogunk végezni. Ha lezúzzuk, benne marad a gyökere és utána ezerrel nő. Jobb lenne kihúzni és akkor végleg megszabadulunk tőle. Csomókba rakjuk és a traktoros szárzúzóval a férjem leaprítékolja.
Ezt a kihúzgálást drótkötéllel tervezzük, a traktor után kötve, én fogom tekerni a bokrokra a kötelet. A tél nem a legjobb hozzá, különösen a lejtőkön nem. Megpróbáljuk.

Már sok bozótot szedettem ki a dózerral, de az nagyon-nagyon drága. Igaz, ez vagy 5 éve volt és egy szál sem nőtt vissza. Míg a gép dolgozott és elcipeltük csomóba a kiszedett bokrokat, ha még maradt idő, a karos ollóval is vagdostunk ki kisebb bokrokat. Ezeknek a gyökereknek a zöme benne maradt és azóta hatalmas példányok lettek. Még kicsi bokrok esetén is két-három órás a dicsőség, amíg az ember patája bírja, hogy ásóval ássa ki a bokrokat, rásegítve csákánnyal, ortókapával.

Gyomirtót nem használunk.

2003. óta folyik a végtelen küzdelmünk a bozóttal. Az összes legelőt úgy kaptuk meg, hogy 30 éve nem művelték. A jobb részeket egy ideig legelték a birkák, majd a nagyüzem már azt se legeltette.

Szoktuk mondani, hogy ehhez nagyon kitartónak kell lenni, de lehet, hogy egyszerűen csak nagyon hülyék vagyunk. Bízom benne, hogy az előzőből is van valami.
Vissza az elejére
Vackor
Erdő
Erdő

HozzászólásElküldve: 2021.11.04, 15:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Vackor
Erdő
Erdő

HozzászólásElküldve: 2021.11.04, 15:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

- Apa, mi az a kompromisszum?
- Amikor találsz magadnak egy bomba nőt, de nem tud főzni.
Vackor
Erdő
Erdő

HozzászólásElküldve: 2021.11.04, 15:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Vackor
Erdő
Erdő

HozzászólásElküldve: 2021.11.04, 15:31    Hozzászólás témája: Re: Viccek, vicces történetek Hozzászólás, az előzmény idézésével

Vackor írta:
Capsella írta:
Majd mondja a barátnőm, hogy a jobbnak válik le a talpa! Ez nekem világvége!

A Henkell-nek van direkt cipőragasztója. Festékboltban, vegyiáru boltban kapható. Mindkét ragasztandó felületet lepucolni rendesen, bekenni (mindkettőt!), és kicsit várni, hogy kezdjen a ragasztó "bőrösödni". Ez úgy 3-4 perc. Ezután összenyomni úgy istenigazából és nyomni vagy egy órát. Csipesz, súlyok, satu, ráülsz...
Én jó eredménnyel használtam itthon.

Munkaruházati boltban kapható olyan bakancs, aminek "döfésálló" talpa van. Van amiben acélbetét van, azt a szög se viszi át, neked szerintem a könnyebb, műanyagbetétes is megfelelne... Van olyan is, aminek a felső része vízhatlan, lélegző szövet. Mi a gépházban olyat használunk.

Vackor
Erdő
Erdő

HozzászólásElküldve: 2021.11.04, 15:29    Hozzászólás témája: Re: Viccek, vicces történetek Hozzászólás, az előzmény idézésével

Capsella írta:
Majd mondja a barátnőm, hogy a jobbnak válik le a talpa! Ez nekem világvége!

A Henkell-nek van direkt cipőragasztója. Festékboltban, vegyiáru boltban kapható. Mindkét ragasztandó felületet lepucolni rendesn, bekenni, és kicsit várni, hogy kezdjen a ragasztó "bőrösödni". Ez úgy 3-4 perc. Ezután összenyomin úgy istenigazából és nyomni vagy egy órát. Csipesz, súlyok, satu, ráülsz...
Én jó eredménnyel használtam itthon.

Munkaruházati boltban kapható olyan bakancs, aminek "döfésálló" talpa van. Van amiben acélbetét van, azt a szög se viszi át, neked szerintem a könnyebb, műanyagbetétes is megfelelne... Van olyan is, aminek a felső része vízhatlan, lélegző szövet. Mi a gépházban olyat használunk.
Vackor
Erdő
Erdő

HozzászólásElküldve: 2021.11.04, 15:20    Hozzászólás témája: Re: .. Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szécsike írta:
A matrica eltávolítón is csak röhög. Evil or Very Mad

Hajszárítóval melegítsd meg. Ha úgy sem jön le, akkor lakkbenzinnel áztasd meg. A ragasztónyomok eltávolításához is lakkbenzin szokott beválni.
Capsella
Mamutfenyő
Mamutfenyő

HozzászólásElküldve: 2021.11.02, 19:28    Hozzászólás témája: Viccek, vicces történetek Hozzászólás, az előzmény idézésével

Én is sokszor idegbaj körül jártam, amikor mosogatáskor nem jött le a ragi az új edényről, üvegekről. Aztán "túljárok az eszén"! Áztatom. Ha kis üveg, tejfölös pohárban, ha az kicsi tejfölös kis vödörben. Ha az is kicsi, 5 l-es kis vödörben. Van, amit egy hétig is áztatgatok. Amikor mosogatok és van hozzá hangulatom, akkor suvickolok rajta egy kicsit és újra beáztatom. Végül néhány kivételtől eltekintve jól le szokott jönni.

Pár éve szó szerint ütött meg a guta! Vagy 100 db aranyszínű lapkát vettem a mézes üvegekre, de minden lapkán volt címke, amiről itthon kiderült, hogy nem akar lejönni. Ha vakartam, csíkot hagyott, úgy azzal a lapkával hogy adjam el a mézet? Gusztustalan. Kénytelen voltam tartósan áztatni, végül lejött.

Vagy 3 éve vettem egy timberland bakancsot. Az elődjét 2010. augusztusában kezdtem el használni, már sokat ástam vele és a jobbos talpa kezdett keresztbe repedni. Az interneten gyorsan vettem egy másik párt, hibátlant, alig volt lábon. Itt tartogattam bevetésre készen, ha az öreg cipő leszakad a lábamról, lábnál legyen. Időnként nagyokat gyönyörködtem benne és előre örültem, hogy újabb 10 évre van munkacipőm. Aztán a nyáron láttam, hogy el kell kezdeni az új cipőt itthon bejáratni, hogy munkában, egész nap használva, ne törje fel a lábamat. Na, itthon ebben könyveltem, felmostam, mosogattam. Majd pár napra letettem. Amikor éles bevetésre felvettem, éppen itt volt a barátosném és együtt csodáltuk a jó és szép cipőt. Felvettem, befűztem, a fűzőt előírás szerint beállítottam. Majd mondja a barátnőm, hogy a jobbnak válik le a talpa! Ez nekem világvége! Ez bőrcipő, bokát fogó szárral. Ebben nyáron sem izzad az ember lába.

De nem adom fel. A férjemnek is volt egy nagyon klassz turis, vadi új bőrcipője, ugyanígy járt vele. Elvitte ragasztatni, az első felvételkor rögtön levált. Utána ő vett valahol ragasztót és azóta is állja a vizet és a sarat a cipő.
Nem vagyok márkafüggő, de nekem ott kint nagyon kell, hogy jó talpa is legyen, hogy ne tudja a sok tövis átszúrni.
Lehet venni munkavédelmi boltokban munkavédelmi bakancsot, de azt átszúrja a galagonya és kökény. A vadrózsa nem annyira.
Kint nem tudok azon a terepen félcipőben dolgozni, vagy ha igen, akkor előfordul, hogy megrándítom a bokámat.

Van egy másik utcai bőrcipőm is, annak is válik le a jobbos talpa. Ha túl leszek ezen a nyavalyás hitelkérelmen, akkor lesz egy cipészes napom.

Tegnap estétől megint a hitelkérelmen dolgozok, de most ledöglök. A hét végén nem telefonált az ügyfelem, hogy na, akkor mire is van szükségem, meg totál idegbajos is volt, amit meg is értek. Én se zaklattam. Ma délre elértem oda, hogy nélküle nem tudok tovább haladni. Amikor elmondtam, hogy mik kellenek, de ezeket már neki kell tervezni és én dolgozok vele tovább, hogy minden passzoljon. Asszonta, hogy na, neki semmi kedve tervezgetni, csináljam meg én, tudom én azt.

Istenem! Ilyenkor akarok a világ minősített idiótája lenni!
De mit tehettem, nekifogtam. De muszáj aludnom, reggel folytatom. Zabáltam annyit tegnap este óta, hogy az borzasztó.

Na, de holnap estig megszabadulok ettől. Most éppen fürdeti a három csemetét. Ha alszik egy kicsit az éjszaka, gondolom, holnap csak megnézi, én mire jutottam.
Vissza az elejére
Szécsike
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2021.11.02, 18:22    Hozzászólás témája: .. Hozzászólás, az előzmény idézésével

De jó ragasztójuk van! Evil or Very Mad
Idegbajt kapok mikor látható helyre ragasztják a cetlit olyan ragasztóval amivel a cipőmet kellene ragasztani,mivel ammmeg leválik. Twisted Evil
Ki kellett cserélni nálunk a mosdót ami kb.2 hete történt. Azóta vakargatok mindennap egy picinyét a cég logójából. Twisted Evil Próbáltam már mindennel,de rá se retyetye. Twisted Evil A matrica eltávolítón is csak röhög. Evil or Very Mad
Vissza az elejére
Vackor
Erdő
Erdő

HozzászólásElküldve: 2021.11.02, 18:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szécsike
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2021.11.02, 18:05    Hozzászólás témája: .. Hozzászólás, az előzmény idézésével

aranyoskám Taps Puszi
Vissza az elejére
Vackor
Erdő
Erdő

HozzászólásElküldve: 2021.11.02, 18:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Zárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Tábortűz Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3, ... 38, 39, 40  Következő
2 / 40 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban